Są okazje i osoby dla których najlepszym prezentem może okazać się błyskotka bądź praktyczny zegarek. Jednak istnieją pewne przyzwyczajenia i nawyki, jaki podarek będzie najlepiej pasować na daną okoliczność. Zobacz co polecają nasi konsultanci!

Rocznice ślubów

Zawarcie związku małżeńskiego to wyjątkowa chwila. Każdego roku świętowana rocznica tego wydarzenia jest czymś unikalnym, bardzo ważnym. Przypomina nam to o uczuciu, jakim obdarzyliśmy naszą drugą połówkę. Dlatego warto uczcić taką okazję unikalnym prezentem.

Pierścionek z kamieniami szlachetnymi

Wiele kobiet lubuje się w pierścionkach i perłach. Obdarzenie ich pierścionkiem z kamieniem szlachetnym bądź ozdobą z pereł może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Komunia

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego katolika. To wtedy doznaje on zaszczytu pełnego uczestniczenia w Mszy Świętej po latach przygotowań. Pomysłem na upamiętnienie tego wydarzenia może być prezent do codziennego użytku.

Łańcuszek z medalikiem

Biżuterią odpowiednią niezależnie od płci pociechy jest łańcuszek z medalikiem – najczęściej srebrny lub złoty – może być czynną pamiątką tego wydarzenia oraz wzmocnić w wierze.

Innym dobrym wyborem dla dziewcząt może być bransoletka bądź kolczyki. Natomiast dla chłopców przydatnym upominkiem może się okazać zegarek na rękę.

Chrzciny

Chrzest to ważny moment w życiu młodego chrześcijanina. Warto podarować mu z tej okazji pamiątkę, która będzie zawsze przypominać o tym, kim się wtedy stał.

Złote kolczyki

Biżuteria na chrzest jest szczególnie popularna w postaci niewielkich kolczyków dla dziewcząt. Dobrze dobrane kolczyki na chrzest potrafią zdobić ucho również dorosłej już kobiety.

Inne okazje

Planujesz kupić prezent bliskiej osobie lub komuś, kogo za dobrze nie znasz? Jeżeli dalej masz wątpliwości, nasi konsultanci w salonach służą pomocą i fachowym doradztwem. Lokalizacje naszych salonów znajdziesz na stronie kontaktu.